Zamówienia powyżej 80zł dostarczamy GRATIS kurierem DPD i do paczkomatu!

Do sklepu

Search

Tutu

Tutu jest chłopcem odważnym i pełnym energii. Uwielbia puszczać latawce i  budować wieże z klocków – takie NAJWYŻSZE NA ŚWIECIE. Kiedy jednak wieża runie albo coś innego się nie uda,Tutu zaraz się złości. Jego uszka czerwienieją, a on nadyma się i głośno tupie nóżkami – TUP, TUP, TUP.

Tutu za nic się nie przyzna, ale w tylnej kieszeni spodenek zawsze ma upchnięty swój ulubiony stary kocyk z kaczuszką. Bez niego nie wyjdzie z domu.

Mimi

Mimi to dziewczynka bystra i ciekawa świata. Potrafi układać puzzle ze stu części, recytuje z pamięci całe (nie bardzo długie…) książki i mknie na trzykołowym rowerku niemal  jak rakieta. Przy tym wszystkim jest bardzo nieśmiała w stosunku do nieznajomych... Na szczęście ma długie uszka, w których zawsze może się ukryć, a nawet ZNIKNĄĆ!

Lulu

Lulu to istny wulkan energii. Uwielbia skakać, brykać i zwieszać się na ogonie z najwyższej gałęzi drzewa, podczas gdy  jej ukochany Pan Brokuł podziwia wszystkie te wyczyny z bezpiecznej odległości. Lulu jest towarzyska, pogodna i zabawna, ale do czasu! Niech no tylko ktoś ruszy JEJ zabawki...

Wyszukiwarka