Zamówienia powyżej 80zł dostarczamy GRATIS kurierem DPD i do paczkomatu!

Do sklepu

Search

FAQ

Ogólne

Tumilu to...

- Wydawnictwo założone i prowadzone przez Mamę i Córkę. W takim właśnie rodzinnym duecie tworzymy dla Was kolejne książki! Możecie przeczytać nieco więcej o nas tutaj 

- Nazwa Doliny, w której toczą się wszystkie przygody naszych bohaterów. O naszych Tumilowych Dzieciakach możecie poczytać tutaj 

- Sama nazwa TUMILU powstała z połączenia imion głównych bohaterów: 

TUtu + MImi + LUlu

Książki Tumilu zostały stworzone z myślą o 2.5-5 latkach. Naszą inspiracją są realne problemy i wyzwania dzieci w wieku przedszkolnym. 

Oczywiście, że tak! 

Emocje przeżywane przez bohaterów są elementem szerszej fabuły. Każda z książek przedstawia szereg różnorodnych postaw. I tak na przykład książka o Mimi uwrażliwia bardziej "przebojowe" dzieci na potrzeby innych, np. bardziej nieśmiałych rówieśników. 

Nasze książki mogą być czytane również po prostu jako ciepłe i radosne historie osadzone w bogatym świecie pełnym barwnych postaci. 

Od wielu Mam, z którymi mamy kontakt, wiemy, że tak, pomagają. 

ALE, i może to nie będzie "sprzedażowe" z naszej strony - każda książka jest tylko narzędziem, które wspomaga rodzica. Nie zastąpi więc wsparcia, rozmowy i bliskości.

Nasze książki są za to dobrym punktem startowym do rozmowy z dzieckiem o emocjach i mogą podsunąć dzieciom (i rodzicom) sposoby poradzenia sobie z danym wyzwaniem.

TAK!

Nie wyobrażamy sobie robić nic innego, więc nie ma siły, będziemy wydawać ich więcej! :) 

Ponieważ mamy wysokie koszty produkcji.

Jesteśmy małym rodzinnym wydawnictwem, więc książki drukujemy w ograniczonych  nakładach. Nie ograniczamy za to jakości - książki Tumilu to nasze "dzieci" i wydajemy je z najwyższą dbałością o nawet najmniejsze szczegóły!

Zależy nam też, by swoją działalnością wspierać inne polskie firmy, dlatego drukujemy książki w Polsce.

Niestety nie. Z uwagi na wyższe koszty produkcji i wysokie rabaty, których wymaga współpraca z hurtowniami, taka współpraca jest dla nas niemożliwa ze względów finansowych.

Kupując od nas - autorek i jednocześnie wydawców, możesz mieć pewność, że bezpośrednio wspierasz powstanie kolejnych książek z Doliny Tumilu. :) 

Zamówienia

Oferujemy dostawę kurierem DPD oraz do Paczkomatu. Zamówienia zagraniczne realizujemy kurierem DHL.

Tak! Wysłałyśmy już książki do wielu lokalizacji w Europie, ale jeśli nie widzisz w opcjach dostawy swojego kraju, napisz do nas na adres dolina@tumilu.pl

Postaramy się coś na to poradzić! :)

W ramach Polski: 12.50zł - zarówno kurierem DPD i do Paczkomatu.

Koszt wysyłki zagranicznej zależy od kraju docelowego i waha się w ramach Europy w przedziale 35-45zł.

Finalny koszt dostawy wyświetli się po podaniu kraju docelowego w czasie składania zamówienia.

Z uwagi na ograniczenia techniczne niestety nie mamy w naszym systemie zamówień dostępnej mapki z Paczkomatami :( Numer Paczkomatu można wpisać ręcznie podczas podawania adresu dostawy. 

Jeśli chcesz znaleźć numer Paczkomatu, możesz zrobić to tutaj: 

https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Zamówienie można opłacić: szybkim przelewem PayU, Blikiem, kartą kredytową lub PayPalem. 

Kod rabatowy można wpisać w specjalne pole na etapie wyboru formy płatności.

Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia złożone do godziny 12 wysyłać tego samego dnia, a najpóźniej następnego dnia roboczego :) 

Kiedy Twoje zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz maila z adresu dolina@tumilu.pl wraz z numerem do śledzenia Twojej paczki.

Jeżeli nasze książki nie przypadną Wam do gustu - nic straconego. Możecie odesłać je w ciągu 30 dni od zakupu, jeżeli tylko książka jest w stanie pozwalającym na jej dalszą odsprzedaż. Więcej informacji o zwrotach można znależć tutaj.

Możesz napisać do Marty na adres dolina@tumilu.pl Odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 1 dnia roboczego. 

Możesz też zadzwonić lub wysłać SMS  na nr + 48 535 530 554.

Wyszukiwarka