Wysyłamy w 48h.🔥 Darmowa wysyłka zamówień powyżej 80zł. 

Nasze Książki

Search

Napisali o nas:

Emka Kowalska, Pytanie na Śniadanie, TVP 2

 "Opowieści z Doliny Tumilu to wspólne dzieło mamy i córki. Mama Ewa napisała ciepłe bajki terapeutyczne, które pomagają dzieciom radzić sobie z emocjami. Córka Marta pięknie je zilustrowała. (...)

Piękna pełna ciepła opowieść terapeutyczna. Bardzo polecam"

Anna Jankowska, tylkodlamam.pl

"Są to książki stworzone przez mamy, które uznały, że chcą zrobić coś, co pomogłoby porozmawiać z dziećmi o emocjach. Wymyśliły sobie postacie, które są przepięknie narysowane. Myślę, że dzieci zachwycą się właśnie między innymi tymi ilustracjami, ale oczywiście tym, co jest w środku - jak najbardziej też. 

Założenie jest takie, że rozmawiamy o dosyć trudnych emocjach. Te ilustracje są tutaj tak bardzo, bardzo kolorowe i przepiękne, i może właśnie dlatego, że są takie przeurocze i ciepłe, pomagają porozmawiać o trudnych emocjach."

Magda, Moje Dziecko Się Nudzi

"Przyznam, że czytamy tę książeczkę bardzo często.

Ilustracje są tak piękne, ciepłe, kolorowe, że nie sposób oderwać od nich oczu. Ma się ochotę ściskać i przytulać głównych bohaterów.

Podoba mi się przekaz, iż dziecko ma prawo do kiepskiego humoru nawet bez konkretnego powodu."

Agata, Zaczytany Franek

"Ależ ciepłe i empatyczne książeczki trafiły do naszej biblioteczki.. W bardzo subtelny sposób pomagają dzieciom uporać się z trudnymi emocjami.. a przy okazji stanowią lekcję dobrych manier dla małego przedszkolaka. (...) Cudowna, baśniowa i bardzo wartościowa pozycja o uczuciach, która małym nieśmiałkom pomoże przezwyciężyć ukryte lęki."

Joanna Mackiewicz, Bliskie Czytanie

"To, co już na pierwszy rzut oka wyróżnia je [książki] na tle innych, posiadanych przez nas pozycji o emocjach, to bardzo bogate ilustracje. Kolorowe, urocze, pełne szczegółów i słodyczy (dosłownie i w przenośni); przyciągają wzrok i przywodzą mi na myśl „obfitą” amerykańską literaturę dziecięcą (...) Ta ciepła opowieść ma bardzo życiowy i trafiający do maluszków przekaz. (...) Jeśli szukacie pięknie wydanej, kolorowej i wartościowej książki, mogę ją Wam polecić."

Patrycja Rekus, Książkowy Las

"Tutu i najgorszy dzień" to ciepła opowieść o przyjaźni, książka może skłonić dziecko do rozmowy z rodzicem na temat emocji, które przeżywa. Jest przepiękną i kolorowo ilustrowaną opowieścią, która zabierze małego czytelnika do bajkowej Doliny Tumilu. Polecam ją serdecznie dzieciom od 2 roku życia oraz nieco starszym. Idealna lektura do wspólnego czytania, wspiera rodzica w rozmowie na ważne tematy."

Karolina, Mali Czytelnicy

"Panie debiutują tymi dwiema pozycjami i moim zdaniem to bardzo udany debiut. Mam nadzieję, że ukaże się więcej tytułów 🙂

Książki są kolorowe, bogato ilustrowane i bardzo ładnie wydane. Mają ciekawy i wciągający tekst. 

(...) Polecam serdecznie 🙂"

Karolina Zalewska, Książki Dla Dzieci

"Książek o emocjach nigdy dość, szczególnie tak przystępnie napisanych i ciekawie zilustrowanych.

Dziś mam dla Was dwie propozycje, które w jasny i prosty sposób oswoją dzieci z odwagą i złym humorem.

(...)  Książki wydane są w twardych oprawach oraz są pięknie i bogato ilustrowane. Spodobają się maluchom od około 3 lat, choć i ze starszymi dziećmi staną się pretekstem do wielu rozmów o emocjach."

Natalia Sitarska, Tasteaway

"Książki są przepięknie wydane, a Jagódka zachwycona obrazkami, postaciami, całym światem Tumilu."

Recenzje_więcej

Based on 190 reviews
99%
(188)
1%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Super
Aga
Kolejna super historia!
Genialna
Wspaniała!
Zakochani
Cała kolekcja książek
Mimi rządzi!
Prosimy o kolejne książeczki!
Kolejny skarb w kolekcji
Wspaniała!!
Mimi i wielka wygrana
Super książki
Niesamowite spotkanie
Rewelacja 😍
Świetna książka
Genialna

Wyszukiwarka