Witaj w Dolinie Tumilu! 💛 Gwarancja dostawy przed Dniem Dziecka! 💛 Powyżej 80zł wysyłka gratis 💛

Search

Nasze początki

Wszystko zaczęło się w sierpniu 2016 od, wydawałoby się, prostego pomysłu: zrobić razem coś, co pomogłoby małym dzieciom budzić i pielęgnować ich empatię. A ponieważ jedna z nas pisze, a druga ilustruje, nie musiałyśmy się długo zastanawiać - od razu było jasne, że powinny to być właśnie książki dla dzieci. 

Po wielu godzinach pisania i poprawiania, a następnie tysiącach godzin projektowania i ilustrowania, dziesiątkach zmian i kilkukrotnym rozpoczynaniu od początku, w lutym 2019 skończyłyśmy pierwszą książkę - “Mimi i Czary na Odwagę”, a kilka miesięcy później kolejną - “Tutu i Najgorszy dzień”.

Ale wcale nie tworzymy tak zupełnie same...

Podczas tworzenia książek konsultujemy się z psychologami, by mieć pewność, że nasze bajki faktycznie będą pomocne w rozwiązywaniu emocjonalnych problemów małych Czytelników.

Rozmawiamy też z dziesiątkami zaprzyjaźnionych mam i dzieci, aby poznać ich opinie o tekstach i rysunkach.

Ich entuzjastyczne reakcje i zapewnienia, że rodzicom te książeczki bardzo dobrze się czyta, a maluchy pilnie śledzą obrazki i chętnie słuchają, prosząc o “jeszcze”, dają nam wiarę w sens tego, co robimy.

Często pytamy też Was na naszych kanałach na Instagramie i Facebooku, co sądzicie, czego Wam brakuje, co chciałybyście zobaczyć w naszych książkach... Jeśli chcesz podzielić się swoimi pomysłami, koniecznie zajrzyj na nasze social media lub pisz na dolina@tumilu.pl :)

Drukujemy w Polsce na papierze z certyfikatem FSC.

Książki drukujemy na przepięknym, grubym satynowym papierze z certyfikatem FSC.

Wszystkie książki mają twardą matową oprawę z błyszczącymi detalami.

Zależy nam, by swoją działalnością wspierać inne polskie firmy, dlatego drukujemy książki na terenie naszego kraju, z użyciem polskich materiałów.

Piękne książki... pięknie zapakowane!

🎀 Owinięte w kolorowy półpergamin, by na pewno okładki się nie otarły w transporcie


📜 Z notką(od serca rzecz jasna!), która posłuży Wam również jako malutka kolorowanka 🧡💜💛


📦 W niesamowicie wytrzymałej kartonowej owijce. Tak opakowanymi książkami można dosłownie rzucać (testowałam), a nie stanie im się NIC!


💈 A wszystko to owinięte cudooowną Tumilową taśmą,by na pewno NIKT nie zajrzał do Waszej paczuchy przed Wami 😍

Wyszukiwarka