Przepraszamy, ta strona nie będzie działać poprawnie na Twojej przeglądarce :( Polecamy użycie: Firefox, Chrome, Safari lub Edge.

Witamy w Dolinie Tumilu! 💛 Darmowa dostawa od 150 zł. 💛 Wysyłka w 24 godziny

To, co najważniejsze na Święta (i nie tylko)

To, co najważniejsze na Święta (i nie tylko)

W okresie świątecznej gonitwy, nie będę Wam pisać o rabatach i promocjach... I tak już mamy pełne głowy.

 Chcąc stworzyć dzieciom Święta Idealne, gonimy pomiędzy kolejną partią idealnie polukrowanych pierników a polerowaniem okien. Biegamy, załatwiamy, kupujemy, dekorujemy i odkurzamy tylko nam widoczne pyłki. Wszystko dopinamy na ostatni guzik z naszej niekończącej się Listy Ważnych Spraw. 

A potem wreszcie przychodzą utęsknione, wymarzone, wyczekane Święta… i zostaje uczucie pustki, bo tak szybko minęły, bo czas gdzieś przeleciał przez palce. Bo w tym pędzie ciężko się było zatrzymać i zwyczajnie nacieszyć sobą.
 

Więc może w tym roku pieczmy pierniczki zupełnie nieidealne, za to wałkowane z zapałem przez małe rączki i obsypane imponującą ilością cukrowych posypek. Z lukrem rozsmarowywanym co chwilkę oblizywanymi paluszkami.

 

Dajmy wszystkim najlepszym ozdobom choinkowym zawisnąć na jednej gałązce, a mące rozsypać się po blacie. Niech Święta będą głośne i roześmiane. Z nieco zafałszowaną melodią i trochę pomylonym tekstem, za to śpiewanym pełną piersią.

Znajdźmy w sobie przestrzeń, by robić wszystko może mniej “perfekcyjnie”, ale bardziej RAZEM.

A tych nieodkurzonych okruszków w kącie pod kanapą i tak nikt nie zauważy :) 

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze muszą zostać zaakceptowane przez administratora.