Z uwagi na ogromne zainteresowanie książkami, do odwołania czas realizacji zamówień wynosi 48h. Za opóźnienia przepraszamy! Darmowa wysyłka zamówień powyżej 100zł. 

Nasze Książki

Search

To, co najważniejsze na Święta (i nie tylko)

W okresie świątecznej gonitwy, nie będę Wam pisać o rabatach i promocjach... I tak już mamy pełne głowy.

 Chcąc stworzyć dzieciom Święta Idealne, gonimy pomiędzy kolejną partią idealnie polukrowanych pierników a polerowaniem okien. Biegamy, załatwiamy, kupujemy, dekorujemy i odkurzamy tylko nam widoczne pyłki. Wszystko dopinamy na ostatni guzik z naszej niekończącej się Listy Ważnych Spraw. 

A potem wreszcie przychodzą utęsknione, wymarzone, wyczekane Święta… i zostaje uczucie pustki, bo tak szybko minęły, bo czas gdzieś przeleciał przez palce. Bo w tym pędzie ciężko się było zatrzymać i zwyczajnie nacieszyć sobą.
 

Więc może w tym roku pieczmy pierniczki zupełnie nieidealne, za to wałkowane z zapałem przez małe rączki i obsypane imponującą ilością cukrowych posypek. Z lukrem rozsmarowywanym co chwilkę oblizywanymi paluszkami.

 

Dajmy wszystkim najlepszym ozdobom choinkowym zawisnąć na jednej gałązce, a mące rozsypać się po blacie. Niech Święta będą głośne i roześmiane. Z nieco zafałszowaną melodią i trochę pomylonym tekstem, za to śpiewanym pełną piersią.

Znajdźmy w sobie przestrzeń, by robić wszystko może mniej “perfekcyjnie”, ale bardziej RAZEM.

A tych nieodkurzonych okruszków w kącie pod kanapą i tak nikt nie zauważy :) 

Marta Dahlig

Marta Dahlig

Ilustruję książki dla dzieci, a prywatnie jestem mamą 5-letniej dziewczynki i 2-letniego chłopca. Na blogu piszę o macierzyństwie, empatii rodzicielskiej oraz (licznych) wyzwaniach łączenia roli mamy z prowadzeniem własnej firmy.

Zostaw komentarz (wszystkie pola wymagane)

Wyszukiwarka